Hakkımızda

Sarcam Bobinaj ve Trafo Telleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1977 yılında Yusuf Canpolat tarafından İstanbul’da kuruldu. Kuruluşundan bu yana şirket, yassı-yuvarlak bakır ve alüminyum iletken üretiminde uzmanlaşmıştır. 

40 yılı aşkın deneyimi ile şirketimiz, sektöründe lider üreticilerden birisi konumundadır. Yeni nesil üretim tesisleri ve eğitimli insan kaynakları yanı sıra şirket uluslararası standartlara uygun ve gerekli sertifikasyonlara sahip olup, enerji sektöründeki yerli ve uluslararası faaliyet gösteren pek çok firmaya, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı, hızlı sipariş değerlendirme ve teslimatı ile istikrarlı kalite seviyesi sağlayarak hizmet vermektedir.

Enerji sektöründe artan talepleri karşılamak amacıyla firmamız, İstanbul, kara, hava ve deniz ulaşımına yakın olan yeni bir yerleşkeye taşınma kararı almıştır. Şirket 2012 yılı itibariyle Dilovası- Kocaeli’nde bulunan 17.000 m2’lik kapalı alanda faaliyetlerine başlamış olup, artan kapasitesiyle üretime devam etmektedir.

Sarcam Bobinaj ve Trafo Telleri A.Ş.’nin grup şirketleri Tekcan İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti (İthalat ve İhracat), ve Coil Partners A.Ş. (Orta ve Yüksek Gerilim Motor ve Jeneratörler için bobin imalatı) grubumuz içerisinde yer alan kardeş kuruluşlardır.

MisyonumuzMüşteri odaklı, yüksek kalite ve güvenilirlikte ürünleri rekabetçi fiyatlarla, zamanında teslimatla sağlamaktır.
VizyonumuzYerel ve küresel olarak, elektriksel yalıtımlı bakır ve alüminyum iletken pazarında lider firma olmak.
İştiraklerimizCoil PartnersSipariş üzerine, özel müşteri istek ve şartnamlerine uygun, küçük doğru akım bobinlerinden, 100 MW lık Roebelbars bobinlere kadar geniş bir aralıkta üretim yapmaktadır. Sarcam Bobinaj’ın en hızlı şekilde yalıtılmış iletken tedarik desteği ile Coil Partners  acil taleplere yönelik hızlı ve esnek çözümler sağlayabilmektedir. Bu yenilikçi ve özel üretim çözümlerini, en uygun fiyat politikaları ile sağlamak firmanın temel iş yaklaşımı ve prensibidir.
http://www.coilpartners.com

Tekcan International Co.Firma, Coil Partners, Sarcam Bobinaj ve diğer şirketlerin yurtdışı satış ve hammadde alımları ile ilgili ticari faaliyetlerinde rol almaktadır.
http://www.tekcanltd.com